English (United States) Persian (Iran)
امروز: پنج شنبه، 29 شهريور 1397 
English (United States) Persian (Iran)

 

اطلاعيه مهم صندوق ذخيره کارکنان شهرداري

مدير عامل صندوق ذخيره کارکنان شهرداري قزوين :

اعزام اولين کاروان زيارتي پرسنل شهرداري قزوين به کربلاي معلي

 به گزارش روابط عمومي ، صندوق ذخيره کارکنان شهرداري قزوين در طي پنج سال فعاليت خود موفق به ارائه خدمات متنوع و گسترده اي شده که بازار هدف آن از يک سو شهرداري قزوين و سازمانهاي تابعه آن و از سوي ديگر کارکنان و پرسنل خدوم و زحمت کش شهرداري مي باشند .

مدير عامل صندوق ذخيره کارکنان شهرداري قزوين يادآور شد؛ فعاليتهاي گسترده شهرداري قزوين در طي هشت سال گذشته در راستاي رونق صنعت گردشگري ، احياء و ايجاد امکان و جاذبه هاي گردشگري بعنوان زير ساختهاي مورد نياز اين صنعت بسيار حساب شده ، دقيق و منطقي بود اما شرکتهاي گردشگري استان مي بايست بعنوان بازوان اجرايي اين صنعت در کنار شهرداري قزوين نسبت به جذب گردشگر ، ارائه خدمات مناسب و نهايتا ايجاد يک تصوير خوب و دل پسند در ذهن گردشگران اقدام نمايند که در اين مرحله موفقيت نسبي حاصل نشده است .  

مهندس محمود نصرتي قزويني نژاد افزود: در راستاي توسعه گردشگري و ورود گردشگران به قزوين ، ايجاد و توسعه فرهنگ گردشگري در ميان اعضاء و کارکنان شهرداري ها با ارائه خدمات و تسهيلات ، ارائه خدمات گردشگري به شهروندان ، ايجاد سايت و بانک اطلاعات گردشگري قزوين ، جذب گردشگران خارجي و در نظر گرفتن قزوين بعنوان يکي از مسيرهاي اصلي بازديد توسط گردشگران خارجي ، سرمايه گذاري در احداث اماکن اقامتي ارزان قيمت در قالب احياء اماکن تاريخي بعنوان هاستل (hostel) و برگزاري تورهاي يک روزه در قزوين از اهم برنامه ها و اهداف بلند مدت و کوتاه مدت صندوق ذخيره کارکنان شهرداري قزوين است که با همکاري شرکتهاي معتبر گردشگري صورت مي گيرد .

وي در پايان خاطر نشان ساخت : در اولين گام صندوق ذخيره با در نظر گرفتن شرايط اقتصادي و بمنظور ارائه خدمات رفاهي با ارائه تسهيلات به اعضاء ، اقدام به اعزام اولين کاروان زيارتي پرسنل به کربلاي معلي در روز چهارشنبه مورخ 96/06/29نمود که با موفقيت نيز انجام شد . اميدواريم با ياري خداوند بتوانيم در حوزه گردشگري با ارائه خدمات مناسب به تمامي اعضاء و شهروندان موفق و سربلند باشيم.

 

تازه هاي خبر
Web Content Image
اعزام اولين کاروان زيارتي کارکنان شهرداري قزوين به کربلاي معلي

فردا براي انديشيدن به آينده دير است عضويت درصندوق ذخيره كاركنان هزينه اي است براي امروز سرمايه اي است براي فردا

 

 

نمایش نظرسنجی
شما نقش لازم برای دسترسی به اين پرتلت را نداريد
اوقات شرعی قزوین

اذان صبح 05:29:34
طلوع آفتاب 06:55:58
اذان ظهر 13:03:31
غروب آفتاب 19:10:28
اذان مغرب 19:27:41
مجمع سالانه صندوق ذخيره كاركنان
اطلاعيه ها
Web Content Image
كاهش سود سپرده طلايي اعضاء به 24 درصد
دانلود فرم عضويت صندوق ذخيره كاركنان

فرم زير را دانلود و پس از تكميل به همراه كپي شناسنامه و كارت ملي خود ، آن را به صندوق ذخيره كاركنان شهرداري قزوين ارسال نماييد


دانلود فرم عضويت صندوق ذخيره كاركنان

دانلود فرم عضويت در سپرده مازاد صندوق ذخيره كاركنان

اعضاء محترم صندوق ذخيره مي توانند پس از دانلود و تكميل فرم درخواست آن را به امورمالي شهرداري يا سازمان متبوع خود تحويل نمايند 


دانلود فرم عضويت در سپرده مازاد صندوق ذخيره كاركنان

صفحه اصلي  |  درباره ما  |  شرکت هاي تابعه  |  امور اعضا  |  معاونت ها  |  گالري تصاوير  |